Extraordinary

Me, Myself, My World

Far Cry

June28

Çok sevgili Türker bana sürpriz yapmış Far Cry 1-2-3 serisini almış. Zaten 4üncüsünün Kasımda çıkacağını önceden müjdelemişti, ama seriyi alınca mutluluğum tam oldu. Far Cry 3’ü (korsanından) daha önce oynayıp bitirmiştim ama orjinalinde yok efenim ekstra görevler, ekstra aksiyon var diyince aşırı meraktan tekrar başladım. Neyse o ekstra requestlere daha gelemedim. Şimdilik Vaas ve ordusuyla cebelleşiyorum, çok az outpost açabildim, ama requestleri daha seri tamamlayabiliyorum gibi geldi bana. (Oha o kadar da olsun hani, kaçıncı tekrar lan bu).  Resimdeki de adamım Vaas.

 

20121126175122!Far_Cry_3_PAL_box_art

 

Ama oyunda hoÅŸuma gitmeyen bazı ÅŸeyler var, mesela bazı hayvanların varlığı, mesela komodo ejderinin varlığı, korkuyorum ben ondan. Yani oyundakinden deÄŸil, gerçeÄŸinden. KorktuÄŸum için de karşıma çıktığında panikliyorum. Valla çok komik durumlara düşüyorum. Ayrıca köpekler neden grup halinde geziniyorlar ki, tek tabanca takılsalar olmaz mı? Relic’lere yaklaşınca çalan müzik de pek bir rahatsız edici. Ãœrpetiyor beni. Dahası, radio towerlara neden zor çıkılıyo ki, o kadar mücadeleden saÄŸ kurtuluyorum ama tower’lara çıkarken merdivenlerden düşüp ölüyorum falan:) “Ohoooo sen de” diyeceksiniz ama öyle. Yine de bu oyunu çok seviyorum.  First person shooter oyunlarını seviyorum. Tropik dünyaları keÅŸfetme fikrini seviyorum.

P.S. 2 yıl önce youtube’da Far Cry real life experience videosunu bulmuştum, çok komik bulmuştum, bayılmıştım. Merak edenlere;

posted under Uncategorized

Email will not be published

Website example

Your Comment:

Powered by WP Hashcash