Extraordinary

Me, Myself, My World

‘BaÅŸlık görüntülenemiyor’

April13

Yuppiii, günlüğümmm! Aradan geçen zaman biraz uzun olunca kısa bir özet geçmek lazım.

OLYMPUS DIGITAL CAMERANerden baÅŸlasam? Hah. Leeds’deki fırsatları iyi deÄŸerlendirmeliyim düşüncesiyle evimizin hemen karşısındaki resim stüdyosunda Marcia Brown’dan özel resim dersleri almaya baÅŸladım. Gayet eÄŸlenceli bir kadın olmasına raÄŸmen, she sucks as an instuctor diyebilirim. Bazı resim teknikleri arasında sıkışsa da ,muhafazakar olsa da çok bomba bir kadındı.  Bazen beni kullanmasına izin bile veriyordum. Art galerideki sergisi için 40 adet resmi panolara çakarken kollarım kopmuÅŸtu. Ama sonuçta Marcia iyi biriydi ve buna deÄŸerdi.

Türkiye’den döndükten sonra da en az 3 saatimi Edge spor salonunda geçirmeye baÅŸladım. Yüzme, pilates, yoga, body combat, aqua derken kendimi Pitbull’un Pause ÅŸarkısında zumba yaparken buluyordum. Artık coÅŸmuÅŸtum ve kimse beni durduramıyordu. Neden sporu bıraktım bilmiyorum:( Vallahi de çok piÅŸman oldum sonradan.

Queen

Erdil YaÅŸaroÄŸlu’nun vardı çizim tableti. Çookk önceden görmüştüm. Benim de olmalı demiÅŸtim. Geçen yıl Boxing Day’de gidip aldım kendime. Kendime aldığım en iyi hediyelerden biri. Ee dedim madem tabletim var bir de gidip digital illustration kursuna yazılayım. Ama sadece 8 hafta gidebildim, lanet olası kurs evimize çok uzaktı ve ben gecenin bir yarısı hakkında pek de iyi ÅŸeyler duymadığım o semtte yalnız olmak istemedim. Ayrıca çekiliÅŸten Alice in Wonderland çıkmıştı ve benim konu hakkında en ufak bi fikrim yoktu. Bu konuya daha sonra tekrar deÄŸiniciim.

 

 

 

posted under Uncategorized

Email will not be published

Website example

Your Comment:

Powered by WP Hashcash